top of page
back.png

להראות צעירה יותר - טיפים של סטייל מעל גיל 40/50

אין דבר שמשמח אותנו יותר מאשר להרגיש שאנחנו נראות טוב ואין דבר שמצעיר אותנו יותר מאשר להתלבש נכון, ועם הגיל יש דברים שכבר לא עובדים בשבילנו, שבמקום להחמיא לנו הם בעצם גורמים לנו להראות פחות טוב, כדאי לדעת מהם הדברים האלה לפני שמוציאים שוב את הארנק בזארה או בכל חנות אחרת.

אלה הדברים שאם תדייקי אותם את כבר 90% בדרך להצלחה.


אין דבר שמצעיר אותנו יותר מאשר להתלבש נכון.

ואין דבר שמשמח אותנו יותר מאשר להרגיש שאנחנו נראות טוב.


ועם הגיל כדאי לנו לעדכן את המלתחה שלנו ואת איך שאנחנו מתלבשות.

קודם כל יש דברים שכבר לא עובדים בשבילנו, שבמקום להחמיא לנו הם בעצם גורמים לנו להראות פחות טוב, אז כדאי לנו להעיף אותם אותם ובמקומם כדאי לנו להכניס דברים אחרים. חדשים.


נתחיל מהדברים הכי בסיסיים שזה ג'ינס, נעליים וז'קטים. אלה הדברים שאם תדייקי אותם את כבר 90% בדרך להצלחה.

אחרי גיל 40 או 50 פחות מתאים לנו ללבוש ג'ינס עם קרעים, כי קרעים זה סגנון לבוש שמבטא מרד גיל ההתבגרות. זה מתאים לגיל מסוים, ואנחנו כבר לא שם, אנחנו נשים בוגרות ובטוחות בעצמנו ואנחנו כבר לא צריכות למרוד בשום דבר.

דווקא ג'ינס בצבע כהה, ובלי קרעים הוא הרבה יותר מחמיא לגוף.

בצבע אחיד, בלי שפשופים, כי שפשופים בהירים זה פשוט מושך את העיניים לאזורים היותר בהירים של השפשופים. וזה מראה פחות קלאסי ופחות אלגנטי.

נורא חשוב לקנות ג'ינס חדש כל שנה או שנתיים, כדי שהגזרה שאת לובשת תהיה מעודכנת. אני יודעת שזה מסתכל, כי למה לזרוק ג'ינס טוב שעדיין לא התבלה? אבל אין דבר יותר מבגר מאשר ללבוש ג'ינס בגיזרה שכבר יצאה מהאופנה.

מבחינת גיזרה, ג'ינס בגזרה גבוהה חזר לאופנה וזה נורא כיף כי זה אוסף את הבטן כמו מחוך, ועושה לנו גיזרה יפה ואסופה.

דווקא ג'ינס זה משהו ששווה להשקיע בו ולקנות משהו טוב, כי בג'ינסים היותר טובים יש קצת אלסטיות בבד, ואז הרבה יותר נעים ללבוש אותם, הם יותר גמישים ונעימים על הגוף.


אני כבר לא הולכת על עקבים כי זה היה לי מאוד לא נוח. כף הרגל שלנו מאבדת את כריות השומן שלנו עם הגיל, זה ממש לא פייר שדווקא ברגל אנחנו מאבדות שומן ובמותניים לא, אבל ככה זה, ובגלל זה פתאום קשה לנו ללכת על עקבים, מה שלא היה פעם. פעם יכולתי לרוץ בכל העיר על עקבים.

אבל גם כשהולכים על שטוח, יש נעליים ויש נעליים.

צריך נורא לשים לב לא לנעול נעליים שנראות כמו נעליים אורתופדיות.

אני הולכת המון עם סניקרס אבל אלה לא נעלי-ההתעמלות שאני מתאמנת איתן, אלא סניקרס בסטייל. הכי שימושי זה סניקרס לבנות, אז יש לי כמה לבנות, כרגע שני הזוגות המובילים זה סניקרס עם פס נוצץ למתי שאני לבושה קצת יותר נייטרלי ואני רוצה להקפיץ את ההופעה.

אבל צריך לשים לב שברגע שהן כבר לא לבנות ואת לא מצליחה לנקות אותן אז צריך להגיד להן שלום, כי זה כבר לא נראה טוב. ויש לי גם סניקרס שחורות.


נורא חשוב לא ללבוש בגדים בלי צורה, בגדים רחבים מדי שאנחנו הולכות לאיבוד בתוך הבגד. זה נורא מבגר.

אז יש שלושה טריקים לעניין הזה:

  1. אני שמה חגורה, זה מדגיש את המותן שזה החלק הכי נשי והכי יפה בגוף של האישה, או שאני מכניסה את החולצה למכנסיים.

  2. כשמדובר בז'קטים רחבים מדי. אז לא לקנות כאלה ז'קטים. כשאת קונה ז'קט אז לקנות אחד שבקושי נסגר עליך, וללבוש אותו פתוח.

  3. יש ז'קטים שהם גם גזורים באופן כזה שיש להם מותן וזה מאוד מחמיא.

והטיפ האחרון, אין דבר יותר מצעיר מאשר להוסיף צבע למלתחה, שחור זה צבע שיש לו יותר מדי יחסי ציבור.

מה שקורה זה שככל שאנחנו מתבגרות אז הצבעים בפנים שלנו מתבהרים ומתרככים, הצבע של הגבות והריסים מתבהר, צבע השפתיים מתבהר, ויש אנשים שגם צבע העיניים נהיה פחות חזק עם הגיל, וללבוש ושחור ליד הפנים זה יוצר ניגוד גדול מדי, וגם מדגיש את הכהויות מתחת לעיניים ואת הקמטים.

אז לי אין בכלל בגדים שחורים במלתחה, יש לי צבעים כהים אחרים כמו אפור, ירוק-זית, סגול עמוק או בורדו, שהם יותר מחמיאים אבל הם לא יוצרים את הקונטרסט החזק הזה עם הפנים.

כל אחת והסיבולת שלה לצבע, אני מאוד אוהבת ללבוש צבע, אבל, אם את מרגישה שזה יותר מדי בשבילך ללבוש בגד שלם בצבע חזק, אז את יכולה להוסיף צבע בצעיף, בתיק או בשרשרת.

24 צפיות
backhome2.png
bottom of page