top of page
back.png

שגרת איפור לגיל 40/50 פלוס ב 7 דקות, פלוס מוצרי הטיפוח הכי שווים!

אחרי גיל 40/50 מתרחשים שינויים קטנים בפנים ואנחנו צריכות להתאים את שגרת האיפור ככה שהיא תתאים לגיל, כי מה שנראה טוב בגיל 20 או 30 כבר לא נראה כל כך טוב.

הצבעים בפנים שלנו יש להם נטיה לדהות עם הגיל, ולהיות יותר רכים, כמובן השיער, העור נהיה פחות חלק, ואם אנחנו נתקעות באותה שגרה של איפור כמו לפני עשר או עשרים שנה, זה עלול להראות לא מתאים, ואפילו לבגר אותנו, אז יש שינויים קטנים שאנחנו יכולות לעשות בשגרת האיפור שלנו שיגרמו לנו להראות צעירות יותר.


אז איזה שינויים קורים לנו אחרי גיל 40/50?

השיער שלנו מלבין, הצבע של הגבות והריסים מתבהר, צבע השפתיים מתבהר, ויש אנשים שגם צבע העיניים נהיה פחות חזק עם הגיל.

אם הצבע של השיער שלך הוא מאוד כהה, וזה היה מאוד יפה כשהיית צעירה, שווה לשקול לרכך קצת את הצבע, לעשות אותו פחות חזק או להוסיף גוונים, בגלל שזה יוצר קונטרסט ניגוד מאוד חזק בין הצבע של השיער לבין הצבעים של הפנים שנהיו יותר עמומים ורכים.


אני מתחילה להתאפר עם פריימר.

למה פריימר? כי ככל שאנחנו מתבגרות לעור שלנו יש יותר טקסטורה, קמטים, ואם נשים את הקונסילר ישר על העור אז זה פשוט נכנס לתוך הקמטים ומדגיש אותם, הפריימר נותן בסיס חלק שעליו אפשר למרוח קונסילר.

כאשר אשים את הקונסילר ואתם תשימו לב שאני לא מורחת קונסילר סביב כל העין כי יש לי קמטים בצידי העיניים ואני לא רוצה להדגיש אותם, אז אני מורחת קונסילר רק איפה שיש לי כהויות שזה בעיקר בקצה של העין.


כעת אני שמה טיפונת מייקאפ. אני ממש לא אוהבת לשים הרבה, ואני אף פעם לא עושה כיסוי מלא, גם בגלל שאני אוהבת לתת לעור שלי לנשום, גם בגלל שאני לא מסתמכת על מייקאפ כדי שיהיה לי עור יפה.


קודם כל אני אוכלת נכון, כי אני דואגת לבריאות של העור שלי מבפנים, ‏ואני מטפלת בפיגמנטציה שיש לי כל לילה עם משחה שמכילה ויטמין A, וזה עוזר.


מה עושים אם יש נטייה לאף אדום?

אני שמה מייקאפ על האף ומסביבו, אבל שכבה ממש דקה, כי ככל ששמים יותר מייקאפ זה אולי מסתיר את הפגמים בעור אבל זה נראה לא טבעי, ומה שלא נראה טבעי מבגר.

מייקאפ גם מייבש את העור ולרוב הנשים בגיל שלנו יש נטיה גם ככה לעור יבש.

אגב, אני עובדת אונליין ומהבית כמו שאתן יודעות, וכשאני בבית אני לא מתאפרת בכלל, אני אוהבת לתת לעור שלי לנשום.

אז אני עולה טיפה על האיזור של הקונסילר כדי לטשטש את איזור המפגש ביניהם.


עכשיו אני מגיעה לגבות, אני עושה שימוש במוצר שיש בו גם מברשת לסירוק הגבות וגם את עיפרון הצבע, אבל לפני שקניתי אותו השתמשתי במשך שנים במברשת מסקרה ישנה שפשוט שטפתי וייבשתי אותה. אז אני מסרקת את הגבות, ומשתמשת בעפרון גבות בצבע בהיר יותר מצבע הגבות שלי והמטרה היא בעיקר למלא את החורים בין השערות, לי יש גבות מאוד דלילות, המטרה היא לא להכהות את הגבות כי זה יוצר קונטרסט - ניגוד חזק מאוד עם שאר הפנים, אלא רק למלא את החורים.

אני תמיד מתחילה במרכז הגבה ואז יוצאת לכיוון הקצה שלה ורק בחלק התחתון שלה, כי אם ממלאים בחלק העליון של הגבה זה נראה פחות טבעי, ורק אז אני נכנסת טיפה באיזור הפנימי של הגבה, שוב רק בחלק התחתון, ואם זה בכל זאת יוצא חזק מדי פשוט תטשטשו קצת עם האצבע.


לשפתיים, אני משתמשת בגלוס פשוט שיש בו קצת צבע, כי אני אוהבת מראה מאוד טבעי, ואני משתמשת באותו הגלוס כדי לשים קצת על עצמות הלחיים, ואני תמיד חושבת מה אשלי בקשי וקסמן היתה חושבת אם היא היתה רואה כמה אני בייסיק באיפור שלי, בטח היתה חובטת בי,

ובאותו הגלוס אני משתמשת בתור צללית. זה נותן מן glow טבעי כזה, כאילו היית קצת בשמש, וזה נראה מאוד צעיר וטבעי ורענן,


עכשיו למשהו שאני אוהבת מאוד וזה ההילייטר - לחיים, אף, שפה עליונה, נותן קצת אור.


אני משתמשת באייליינר, עם צללית ולא עם עפרון כי אני לא רוצה קו חד מדי אלא קו יותר רך שמחמיא גם לעפעפיים קצת פחות חלקים, ולא בצבע שחור שייצור קונטרסט חד מדי עם הצבעים של הפנים, אלא בצבע רך יותר אפור, שיתאים לצבעים של הפנים, ושימו לב שאני עושה רק את החלק החיצוני של העין, ואני עושה מן כנף קטנה כלפי מעלה, והסיבה שאני עושה את זה זה שזה נותן הרמה קלה לעין שכולנו צריכות אחרי גיל מסויים.

אני אוהבת לטשטש את הקו קצת, כדי שהוא לא ייראה חזק מדי בתור איפור יום.


מי מפחדת ממסלסל ריסים?

אני פחדתי מהם פעם, אבל הם ממש עושים הבדל, אז אני ממליצה ואז מסקרה, כי הריסים שלי קצרים ודי דלילים אז אני מנסה להוציא מהם את המקסימום, ובגלל זה אני מורחת שתי שכבות.

30 צפיות
backhome2.png
bottom of page